top of page

ARV12
דירת 135 מ"ר // קומה 3 // גבעתיים על גבול תל אביב

2023


 

זה היה קצת אחרי החגים, התקשר אליי זוג צעיר, שבדיוק רכש דירת קבלן במגדל עם נוף מטריף לנתיבי איילון.
הדירה נרכשה כשהיא גמורה, מרוצפת ועם כל התשתיות הדרושות, בהתאם לסטנדרט הקבלני. 

בשיחת הצרכים הראשונה עלו כמה צרכים עיקריים שהינם מעט יוצאי דופן בנוף –  

הראשון - הבנתי שיש פה צורך ביחידת אירוח עצמאית, בשל העובדה של הורי האשה (שעלתה לבדה לארץ בצעירותה) מתגוררים עדיין בחו"ל ובאים לבקר לעיתים תכופות.  

השני הינו חדר ארונות שהינו גם חדר התארגנות, שלא לומר גלאם רום 😊 המאפשר את ההתארגנות של כל אחד מהם בשעות שהשני ישן מבלי להפריע לו. מכיוון שהינם זוג צעיר ללא ילדים כרגע בחרנו להסב את אחד מחדרי השינה הצמודים לחדר המאסטר לחדר התארגנות כזה.  

על מנת לייצר את הסוויטה לאורחים, בצורה אינטואיטיבית הגדלנו את ש. האורחים לח. רחצה מינימליסטי ע"ח חדר הרחצה הכללי. חדר הרחצה החדש, בצימוד לחדר הממ"ד הפך לסוויטה עצמאית המופרדת בדלת משאר חלל הבית. חדר הממ"ד אובזר בספת מיטה נפתחת וארון היקפי סביב המיטה המתאים בדיוק לכמות הבגדים איתה מגיעים לביקור של חודש בארץ. בנוסף מוקמה פינת עבודה המשרתת את בני הזוג בשיגרה וגם את המבקרים בעת הביקור. על מנת לטשטש את אביזרי המיגון של הממ"ד תוכננה יחידת נגרות פתוחה המאפשרת איוורור וסינון תקין, תוך שהיא משמשת גם כספרייה.  

 

חדר הרחצה של הסוויטה, המשמש ביום יום כש. אורחים ופה באריחים דרמטיים בעלי רקע שחור עם גידים בגוון קרם. יחידת נגרות עשויה פורניר מושחר תוכננה בדיוק הגודל הנכון על מנת לאפשר מקום אחסון לנייר טואלט, מגבות ידיים וכו'.  

בדירה קיים קיר בטון מאסיבי שבחרנו להפשיט מהטיח, בסמוך אליו מיקמנו את ארון הכניסה שקיים בכל פרוייקט, וכמובן לובש צורה אחרת על פי צרכי הדיירים. פה הוא תוכנן בגוון הקיר, בשילוב ספסל ישיבה שמאחסן את הנעליים היום יומיות של בני הזוג ומאפשר נעילת וחליצת נעליים בכניסה לבית. 

 

בחלל המרכזי נוכח מאוד המטבח. חזיתות הארונות בגוון ירוק עמוק משולבים עם משטחי העבודה באבן גרניט טבעית המהדהדת ומחמיאה לגוון המטבח בנימיה הירוקים. מעל האי מוקם אלמנט בר אוורירי שמרמז על עיסוקו הקודם של בעל הבית, וגם על המקום בו הכירו בני הזוג 😊 הבר תוכנן בקפידה יחד עם המסגר ועם מהנדס על מנת לעמוד בנטל משקל הבקבוקים, תוך שילוב תאורה ובחירת גוון לא סטנדרטי המחמם את המטבח וחוזר במערכת הקונסטרוקציה של האי.  

בחלל פרקט בגוון אגוז עמוק בהנחת פישבון, המייצר חמימות ותחושה אירופאית וכמובן מהווה רקע יוקרתי ונעים לכלל האלמנטים בחלל. 

 

בשל הבחירות הנועזות במטבח שאר הבחירות בחלל המרכזי תוכננו בגוון התאום את גוון הקיר. הנגרות בקיר הסלון תוכננה בנראות א-סימטרית על מנת לא להעמיס טקסטורה ולתת קונטרה לשולחן האוכל השחור.  

שולחן הסלון בתכנון אישי עם סטודיו נושקה, הגדלים, הגבהים והגוון הותאמו אישית לפלטת הצבעים השלמה של החלל. בפינת האוכל 2 סוגי תאורה- תאורה ממוקדת מעל השולחן ותאורה דקורטיבית המייצרת אור מרוכך וגם קומפוזיציה המחליפה תמונת קיר. ככלל, תמיד תכנית התאורה תורכב משכבות, ששתיהן חייבות להתקיים במקביל ולא בהכרח תופעלנה במקביל, הן נותנות מענה על צרכים שונים. הראשונה היא תאורה טכנית שנותנת אור שוטף שהוא "מאסט" ומעבר לה שכבה נוספת שכבה נוספת של תאורה אוויריתית, לזמני הביניים בהם רוצים אור מרוכך, שמתאים לכוס יין בסוף היום. במבט ראשון 98% מהלקוחות יביטו על כמות גופי התאורה בתדהמה במבט הראשון, ולאחר הסבר מעמיק על כל נקודה ונקודה מבינים שאין נקודות מיותרות וכולן מעשירות את החלל ואת אופן השימוש בו.  

 

בחדר הרחצה הכללי לא נעשה שינוי אינטסלציה מהותיים, למעט הקטנת האמבטיה והחלפת כלל האביזרים לאביזרים בגוון לבן מט וחיפוי כלל החדר האריח בהיר במראה אבן טבעית.  

 

חדר המאסטר הוא המפלט של שני הקרייריסטים בסוף הימים הארוכים שלהם, מסגרת המיטה רופדה בבד דרמטי א-כרומטי, הקיר שמאחוריה נצבע בגוון סגול שאופרר בדיוק במידה הנכונה. חדר הרחצה חופה האריח בעל טקסטורה פראית, בכל 40 הקומות בוודאות לא נמצא עוד אחד כזה 😊 

על גבי ארון בפורניר שחור מוקם כיור נירוסטה יפהפה ומודרני, מצידי המראה נתלו שני גופי לינסטרה המייצרים תאורה פרונטלית מצויינת לאיפור וכו'.  

מחדר השינה נכנסים לחדר הארונות הזוגי שבו 2 ארונות ושידת איפור מפנקת במיוחד הממשיכה לספסל התארגנות ומראת גוף. הגוון של הנגרות בחדר זה נבחרה לפי אחד מגווני הלק שהלקוחה הגיעה איתם לפגישה. סיפור אמיתי, פתחנו מניפה ובחרנו גוון ליד ידה העדינה 😊 


לתמונות של הדירה לפני לחצו כאן.

תכנית הדירה אחרי השדרוג

אחרי

תכנית הדירה לפני השדרוג

לפני

IMG_0276.jpg
IMG_0194.jpg
IMG_0122.jpg
IMG_0327.jpg
IMG_0221.jpg
IMG_0362.jpg
IMG_0355.jpg
IMG_0310.jpg
IMG_0298.jpg
IMG_0150.jpg
IMG_0130.jpg
IMG_0216.jpg
IMG_0229.jpg
IMG_0117.jpg
IMG_0094.jpg
IMG_0105.jpg
IMG_0099.jpg
IMG_0102.jpg
IMG_0088.jpg
IMG_0013.jpg
IMG_0010.jpg
IMG_0023.jpg
IMG_0080.jpg
IMG_0053.jpg
IMG_0370.jpg
IMG_0367.jpg
IMG_0391.jpg
IMG_0381.jpg
IMG_0395.jpg
IMG_0399.jpg
IMG_0386.jpg

קרדיטים:


​צלם: איתי בנית. 
סטיילינג לצילומים: מאיה לבנת הרוש. 
פרוייקט בשיתוף אדר' יעל דיאמונד. 

 
קבלן מבצע: סהר טוינה - פאי פרוייקטים בע"מ. 
מטבח: סמל. 
משטחי עבודה: פרביטל. 
נגרות אומן: פסקל רהיטי עץ בע"מ. 
כלים סניטריים ואריחים: מודי / הכוח קרמיקה. 
פרקט: מודי. 
דלתות: שערי ברכה. 
תאורה: שקע ותקע. 
אמנות: לבנת בשארי. 
מסגרות: BUBU 
ריהוט, טקסטיל ואקססוריז: עידנה, פיק אפ, טולמנס דוט, ד"ר קאוץ, נושקה 
גיטה הום, משתלת הכפר החדשה, משתלת ירוק ישראלי, ג'וזפון שטיחים, קרמיקה - לורי גולדשטיין, נורת'לי, אלה דקור, נומה, שטיחי צמר לילו הום, נלי'ז, וילונות- סמדר. 
צבעי קיר: טמבור. 

bottom of page